Mitsubishi Outlander
2.0 Executive Edition Automaat | Trekhaak | Climate Control | Camera | Navigatie | 1600kg Trekgewicht
Direct kopen, basisprijs: € 16.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.950,-
LEASEPRIJS: € 279,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mitsubishi Outlander |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 Executive Edition Automaat | Trekhaak | Climate Control | Camera | Navigatie | 1600kg Trekgewicht |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 juni 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 92.549 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 279,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TH-307-Z |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.405 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 167 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.985 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Bluetooth
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Dab
- electronic climate control
- stuur leder en multifunctioneel